Çeşitli ziyaretlerde bulunmak için Erzincan’a gelen Milletvekili Serkan Bayram, ilçe kaymakamlıklarını ve belediyelerini ziyaret etti.

 

Erzincan’da vatandaşlarla biraraya gelen ve sohbet eden Bayram, Terzi Baba Türbesini ziyaret ardından, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti ve Erzincan YEŞİLAY Danışmanlık Merkezine (YEDAM) ziyarette bulunarak çalışmaları hakkında bilgiler aldı.


İlçe ziyaretleri kapsamında ilk olarak Otlukbeli ilçesini ziyaret eden Serkan Bayram, Otlukbeli Kaymakamı Sercan Yılmaz ve Belediye Başkanı Yusuf Tektaş ile biraraya geldi. Bayram, Otlukbeli Gölü’nde de incelemelerde bulundu.

 

Çayırlı Belediye Başkanı Atınç Bahadır ve Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Yılmaz’ı da ziyaret eden Milletvekili Serkan Bayram, ilçelerde esnaf ve hasta ziyaretlerinde de bulundu.

 

Ziyaretlerine Refahiye ilçesi ile devam eden Bayram, Refahiye Belediye Başkanı Çakmak Paçacı’dan ilçede yürütülen çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler aldı.

 

İliç ve Kemaliye ziyaretinin ardından Kemah’a geçen Serkan Bayram, Kemah Kaymakamı İsmail Demir ve Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan ile biraraya geldi. İlçede esnaf ziyaretlerinde de bulunan Bayram, Kemah Tuz Ocağı’nda da incelemelerde bulundu.