Erzincanlı İş insanı Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz Erzincan’da gazetecilerle biraraya geldi.


Bir dizi ziyaretler için Erzincan’da bulunan İş insanı Mustafa Kaçmaz, kentte görev yapan gazetecilerle Işıkpınar’da düzenlenen programla buluştu.


Gazetecilerle sohbet eden Kaçmaz, kendilerine başarılar diledi. Programda bir konuşma yapan Mustafa Kaçmaz, firma olarak yaptıkları çalışmalar hakkında çeşltli bilgiler verdi.


Mutlusan Elektrik’in istihdama büyük katkı sağladığına dikkat çeken Kaçmaz, dünyada 85 ülkeye ihracat yaptıklarını ve Türkiye’de 81 ilde bayileri olduklarını söyledi.


Erzincan’ın bir çok sivil toplum kuruluşunda görev aldığını da belirten Mustafa Kaçmaz, “11 yaşında kara tren ile ayrıldığım Erzincan’dan hiç kopmadım. Memleketime hizmet etmek için hiçbir fedakarlıktan kaçmadım. Erzincanlı olmaktan büyük gurur duyuyorum” dedi.


İş insanı Kaçmaz, programa katılımlarından dolayı gazetecilere teşekkür etti.


Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan’da konuşmasında kendileri ile biraraya gelen İş insanı Mustafa Kaçmaz’a teşekkür ederek, iş hayatında başarılar diledi.


Erzincanspor tesislerini de ziyaret eden İş insanı Kaçmaz, Vali Mehmet Makas ve milletvekili Burhan Çakır ve İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ile de biraraya geldi.