Ulalar Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Kültür ve Tulum Peyniri Festivali’nin 7.’si ve Sünnet Şöleni 5.’si belde merkezinde yapıldı.

Ulalar Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Kültür ve Tulum Peyniri Festivali’nin 7.’si ile Sünnet Şöleninin 5.’si yapıldı. Refahiye’de
ringe çıktılar

Festivale Vali Abdülkadir Demir, CHP Erzincan Milletvekili Dr. Muharrem Işık, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Ulalar Belediye Başkanı Yaşar Kaya, siyasi parti il başkanları, belde belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Festivalin açılış konuşmasını yapan Ulalar Belediye Başkanı Yaşar Kaya, her yıl aralıksız olarak düzenlenen festivalin artık geleneksel bir hale geldiğini söyledi. 
Vali Abdülkadir Demir ise yaptığı konuşmada, "Erzincan’’ın birlik ve beraberliğine vurgu yaptı. Erzincan’ın birlikteliği ile örnek bir kent olduğunu söyledi.

CHP Erzincan Milletvekili Dr. Muharrem Işık ise yaptığı konuşmada, "Erzincan’ın gelişmesine katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
7’ncisi düzenlenen Kültür ve Tulum Peyniri Festivali ve 5. Sünnet Şöleni, yapılan konuşmalarından ardından sanatçıların verdiği konser programı ve çeşitli etkinlikler ile devam etti.