25. 05. 2019

Otlukbeli için gece gündüz çalışıyor

e-Posta Yazdır PDF

Otlukbeli İl Genel Meclisi Üyesi Recep Gündüz ilçenin gelişmesi için gecesini gündüzüne katarak çalışıyor.

Son Güncelleme: Cumartesi, 08 Ekim 2011 19:05 Devamını oku...

Çayırlı’ya yeni devlet hastanesi

e-Posta Yazdır PDF

Çayırlı Devlet Hastanesi inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Hastane inşaatı bir yıl içerisinde tamamlanarak hizmete açılıcak.

Son Güncelleme: Cumartesi, 08 Ekim 2011 18:49 Devamını oku...

Tercan’da yağlık ayçiçeği ekildi

e-Posta Yazdır PDF

Erzincan tarım sektörü geliştirilmesi amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında Tercan’da  Fırat Plastik şirketi tarafından 4 bin dekarlık alana yağlık ayçiçeği ekimi gerçekleştirildi.

Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ali Lek, Tercan İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Tuğrul Özlü ve firma yetkilileri ayçiçeği ekili alanlarda incelemelerde bulundular.

Firma yetkilileri Tercan’da ayçiçeği yetiştiriciliği için yola çıktıklarını ve şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadıklarını vurgularken, önümüzdeki yıllarda yatırımlarını genişleterek sürdürmeyi planlıdıklarını söylediler.

Erzincan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Lek, Erzincan’da tarımsal ürün yelpazesinin genişlemeye devam ettiğini ve yatırmıcılar için en cazip bölge olduğunu belirtti.

Tercan’da çevre düzenlemeleri bitti

e-Posta Yazdır PDF

Tercan Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, E-80 Karayolu üzerinde başlattıkları çevre düzenlemesi çalışmlarının tamamladığını söyledi.

Son Güncelleme: Pazar, 28 Ağustos 2011 18:25 Devamını oku...

Ulalar Kültür ve Peynir festivali yapıldı

e-Posta Yazdır PDF

Ulalar Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Kültür ve Tulum Peyniri Festivali’nin 7.’si ve Sünnet Şöleni 5.’si belde merkezinde yapıldı.

Son Güncelleme: Perşembe, 11 Ağustos 2011 23:51 Devamını oku...

Sayfa 8 / 16