Saygıdeğer Dostlar,
Ramazan ayı dolayısıyla her derneğimizin, belediyelerin, firmaların, kişilerin özel iftar programları vardı.

Başta Erzincanlı Sanayici ve işadamları Derneği’nin (ERSİAD) 4. Levent’teki Şirvan Restaurant’ta verdiği iftar, Erzincan Valimiz  Sayın Abdurrahman Akdemir ve üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.

ERSİAD iftarında, dayanışmanın ve kaynaşmanın en güzel örneklerini burda görebildik.

Diğer yandan Kemahlılar Derneği’nin düzenlediği  iftar, büyük katılımla gerçekleşti. Orada da  birlik, beraberlik ve hoş bir hava vardı.

Nextstar’ın verdiği bayiler iftar programı. Bilhassa kendimde katıldım. Erol Yüksel kardeşimi tebrik ediyorum, çok güzel bir organizasyon oyapmıştı.  Burada bir afiş çok ilgimi çekti! “Biz Bir Aileyiz, Hep Beraber Büyüyeceğiz”  Çok anlamlı ve güzel bir slogandı. Allah onun gönlüne göre versin. İşleri ve güçleri daim olsun. Hayırları kabul olsun.

Diğer köy derneklerimizin aşağı yukarı tamamına yakını da iftar programları düzenledi. Duyduklarımızda ve gördüklerimizde hepsinde de katılım anlamında birbirinden değerli üye ve hemşehrilerimiz güç birliğinin, dostluk ve kardeşliğin en güzel örnekleri sergilediler.

Ramazan ayındaki birlik, beraberlik, hoşgörü, dayanışma, kaynaşma, paylaşma, dostluk, kardeşlik ve birbirlerine destek olma sorunlarını görme, herkesle aynıduyguyu yaşamak ve anlamak güzel bir şey. Hergün böyle yaşansa keşke. İşte bu sebebten tüm ayların Ramazan olmasını isterim. Saygılar Sunuyorum.