21. 02. 2020

Refahiyespor ilk yarıyı 24 puanla tamamladı

e-Posta Yazdır PDF

Spor Toto 3. Lig. 2. Grup’ta mücadele eden Erzincan Refahiyespor, ligin ilk yarısını 9. sırada tamamladı. Kulüp yöneticileri devre arasında takımın eksiklerini tamamlamak için kolları sıvadı.

Refahiyespor 9. sırada
Erzincan’ı profesyonel ligte temsil eden Erzincan Refahiyespor, ligin ilk yarısın 9. sırada tamamladı. Lige kötü bir başlanğıç yapan Yeşil-Beyazlı ekip, ilerleyen dönemlerde acemiliğini üzerinden atarak ilk yarının son üç maçında üst üste aldığı galibiyetlerle grubunda iddiasını sürdürdü.

17 maçta 24 puan topladı
Erzincan Refahiyespor, ligte oynağı 17 maçta 6 galibiyet, 6 beraberlik ve 5 malubiyet yaşadı. Yeşil-Beyazlı ekip, 17 maçta 24 kez rakip kaleleri havalandırırken, kendi kalesinde ise 17 gol gördü. Erzincan Refahiyespor, ligin ilk yarısını Erzincan'ın plaka kodu olan 24 puanla tamamladı.

Can, hedefimiz 2. lig
Erzincan Refahiyespor Kulüp Başkanı Abdulkadir Can Profesyonel ligde Erzincan’ı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını ve lig sıralamasında ilk beşe girerek 2. lig hedeflerini sürdürdüklerini belirtti. Can yönetim ve teknik heyet olarak eksik mevkilere futbolcu transferi için çalışma başlattıklarını dile getirdi. Öte yandan Erzincan Refahiyespor devre arasında Antalya’da kampa girdi.