17. 10. 2019

Pınaryolu Derneği'nin yeni başkan Bekar oldu

e-Posta Yazdır PDF

Pınaryolu Köyü Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği'nin Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda, başkanlığa Şinasi Bekar seçildi.

Pınaryolu Köyü Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği'nin Olağan Genel Kurul Toplantısı, İstanbul Kulaksız Kamer Konferans Salonu'nda yapıldı. Genel kurulda, Divan Başkanlığını Refahiye Belediyesi eski Başkanı Vezir Dumanlı'nın yaptı. Genel kurul toplantısında faaliyet, gelir-gider ve denetleme kurulu raporları okunarak ibra edildi.

Genel kurulda yapılan seçimde Pınaryolu Köyü Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği Başkanlığına oy çokluyla Şinasi Bekar seçildi.

Güvene layık olacağız
Seçimlerin ardından bir teşekkür konuşma yapan Başkan Şinasi Bekar, kendilerine gösterilen güvene layık olacaklarını söyledi.

Gençlere yönelik faaliyetlere ağırlık vereceklerini söyleyen Başkan Bekar, yapacakları çalışmalar hakkında da çeşitli bilgiler verdi.

Pınaryolu Köyü Derneği'nin Yönetim Kurulu Üyeliklerine, Şinasi Bekar, Gönül Kutsal, Şener Kara, Cengiz Turgut, Erol Koca, Gültekin Kutsal ve Oktay Culha seçildi.

Denetleme Kurulu Üyeliklerine ise Kadir Karataş, Cengiz Bekar ve Şerif Boyraz getirildi.