Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün hayatını kaleme aldığı, Ne Bir Eksik Ne Bir Fazla isimli ilk kitabı yayınlandı.


Kitaptan elde edilecek bütün gelir Şişli Meslek Yüksek Okulu'na bağışlanacak. Sarıgül'ün okurlarıyla ilk randevusu ise 27 Ekim Pazar günü, saat 14:00'de, Marmara Forum Avm'de olacak.

Kitaptan elde edilecek bütün gelir Sarıgül'ün kuruluşuna öncülük ettiği ve başarılı öğrencilere burs, mezunlarına iş garantisi veren Şişli Meslek Yüksek Okulu'na bağışlanacak.

Kitap, "Annem, babam,Hacı Ayşe ve Hakkı Sarıgül'ün aziz hatıralarına…" ithafıyla başlayan kitap "Babamı ilk kez altı yaşımda gördüm", "Çoğu genç gibi sosyal demokrat oldum", "Siyasi kaderim o gece, o salonda değişti", "Kelle koltukta siyaset yapmak", "Tayyip Erdoğan'la aynı dönemde İett'de çalıştık", "1987seçimlerinde Hikmet Çetin de rakibimdi, Ethem Sancak da", "Tbmm tarihinin en genç milletvekili oldum", "Üç liderden bana kalanlar", "Tekrar vatandaş Sarıgül oldum", "Türkiye'nin kaderini değiştiren seçim!", "Romanya'da kırk fırın ekmek yedim!", "Belediye başkanı olmamda Hüsamettin Özkan'ın desteği büyüktür", "Hayat üniversitemin hocaları", "Siyasi hayatımda iz bırakanlar", "Dünya bir yana, onlar bir yana" gibi bölümlerden oluşuyor.