Erzincan Belediyesi tarafından organize edilen ‘Şehri-can’da Ramazan Akşamları’ programları hız kesmeden devam ediyor.

Erzincan Belediyesi tarafından hazırlanan Ramazan eğlence proğramları devam ediyor.
 
‘Şehri-can’da Ramazan Akşamları’ adı ile organize edilen programları farklı illerden gelen gösteri ekipleri ve çeşitli aktiviteler ile konserlerle devam ediyor.

Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır , Ramazan ayına ait mesajların geri kalan 11 ayıda kapsayacak şekilde huzurun ve düzenin teminatı olduğunu ifade etti. Başkan Çakır“Ramazan ayı dışında da aynı düsturla yaşamak, ramazan ayının rahmet ve bereketini bütün yıla yaymamız manasına gelir. Bizler Erzincanlılar olarak Ramazan ayının öğütlediği erdemlerin kıymetini bilen bir kentin sakinleriyiz. Şu an ülkemiz de, şehrimizde rahmet ve bereketi fazlası ile yaşıyor. Onlarca yılda alınacak mesafeler, 3-5 yılda kat edildi. Bu Yaradan’ın merhametidir” dedi.

Belediyeyi kutladılar
Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle ve Erzincan Valisi Abdulkadir Demir de birlik ve beraberlik mesajları vererek, Erzincan Belediyesine hazırlanan bu organizasyonlar için teşekkür etti. Programlar Ramazan ayı boyunca sürecek ve Erzincan Belediyesi her akşam başka bir etkinlikle vatandaşların karşısında olacak.