Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ilk ve ortaöğretim okulları öğrencilerinin ana derslerine ve sosyal gelişimlerini destekleyen programlarla hizmet veren BilgiEvleri’ni ziyaret etti.

BilgiEvleri Kağıthane’de yaşayan 9-15 yaş arası öğrencilerin eğitiminde öğrencilere hem rahat ders çalışabilecekleri hem de sosyal ve kültürel aktivitelere katılabilecekleri ortamı sağlıyor. Çeliktepe, Şirintepe,Gültepe, Hürriyet ve Mehmet Akif Ersoy Mahallelerinde hizmet veren BilgiEvleri,  etüt sınıfları, internet, kütüphane, kulüpler ve sosyal faaliyetlerin bir arada bulunduğu eğitim merkezi olarak hizmet veriyor. BilgiEvi öğrencilerinin eğitim hayatlarını destekleyen dersler hakkında bilgi alan Başkan Kılıç, öğrencilerle sosyal aktiviteler hakkında sohbet etti.  

BilgiEvi eğitimcileri ile de sohbet eden Başkan Kılıç öğrencilerin genel durumları hakkında bilgi aldı. Gençlerin geleceğin teminatı olduğunu ifade eden Başkan Kılıç akademik ve sosyal yönü gelişmiş bir neslin sağlıklı eğitim ortamlarında yetişebileceğini ifade etti. BilgiEvleri’nde etüt sınıfları, internet, kütüphane, kulüpler ve sosyal faaliyetler bir arada bulunuyor. Her yıl yüzlerce öğrenciyi modern eğitim teknikleri ve uzman eğitim kadrosuyla misafir eden  BilgiEvleri ana derslerine de destek veriyor.