17. 10. 2019

Sedat Kinsiz güven tazeledi

e-Posta Yazdır PDF

Tuzla Erzincanlılar Derneği’nin Olağan Genel Toplantısı’nda başkanlığa yeniden Sedat Kinsiz yeniden seçildi.

Tuzla Sultan Sarayı Düğün Salonu’nda yapılan kongrede başkanlık için iki aday yarıştı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan genel kurulun açılş konuşmasını yapan Başkan Sedat Kinsiz, görevde bulundukları süre içerisinde yapmış oldukları çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Kongrede yapılan konuşmaların ardından, faaliyet, gelir-gider ve denetleme kurulu raporları okunarak ibra edildi. Sedat Kinsiz ve Kürşat Özcan’ın aday oduğu genel kurulda, 104 üye oy kullandı.

Adaylardan Kürşat Özcan 35 oyalırken, 67 oy alan Sedat Kinsiz güven tazeleyerek yeniden Tuzla Erzincanlılar Derneği’nin başkanlığına seçildi.

Seçimlerin ardından bir konuşma yapan Başkan Kinsiz, kendilerine gösterilen güvene layık olacaklarını söyledi. Tuzla Erzincanlılar Derneği’nin kapısının herkesi açık olduğunu ifade eden Kinsiz, “birinci dönemde yaptıklarımızla, ikinci dönemde edindiğimiz tecrübeyle daha önemli çalışmalara imza atacağız. Tuzla’da birlik ve beraberlik içerisinde yeni yönetimimizle tüm hemşerilerimize hizmet edeceğiz" dedi.