22. 01. 2020

ERSİAD konferanslar serisine KOSGEB ile başladı

Yazdır

Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ERSİAD) KOSGEB destekleri konulu konferans düzenledi.

ERSİAD, KOSGEB İkitelli Müdürü Özay Cebeci’nin konuşmacı olarak katıldığı “ Gelişen ve dijitalleşen Ekonomide iş dünyası ve KOSGEB destekleri” konulu konferans düzenledi.

Erzincan Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferansın açılış konuşmasını yapan Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Gülbey Sezgin, ERSİAD’ın konferanslar serisine başladığını ve hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

Başkan Sezgin, konferansların amacının dünyada ve Türkiye’de öne çıkan konularla ilgili üyelerini bilgi sahibi yapmak olduğunu ifade etti.  
Başkan Gülbey Sezgin, konferansa konuşmacı olarak KOSGEB İkitelli Müdürü Özay Cebeci’ye de teşekkür etti.

Erzincan Kültür Eğitim Vakfı (EKEV) Başkanı Sadık Ağca’da konuşmasında,  ERSİAD’ın ekonomiye yönelik organize ettiği konferansların işadamlarına büyük katkılar sağladığını söyledi.

Sivil toplum kurumlarının görevlerini tamamıyla yapabilmesi için üyelerinin büyük destek sağlaması gerektiğine de dikkat çeken Başkan Ağca, “destek verilen kurumlar çalışmalarını daha büyük şevkle yaparlar” dedi.

Konferansa konuşmacı olarak katılan KOSGEB İkitelli Müdürü Özay Cebeci, KOSGEB’in sağladığı destekler ve hibe programları hakkında grafikler eşliğinde açıklamalarda bulundu.

Soru-cevap bölümün ardından son bulan konferansa konuşmacı olarak KOSGEB İkitelli Müdürü Özay Cebeci’ye  ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin, EKEV Başkanı Sadık Ağca ve ERSİAD Başkan Yardımcısı Mustafa Kaçmaz tarafından teşekkür plaketi verildi.

 

Konferansa, EKEV Başkanı Sadık Ağca, ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin, Esenler eski Belediye Başkanı Mehmet Öcalan, Refahiye Dernek Başkanı Ferudun Süngü, İliç Dernekler Federasyonu Başkanı Cahit Tatar, ERGAB Başkanı Sedat Sevim ve işadamları katıldı.