22. 09. 2019

Kemahspor'un hedefi 1. Lig

e-Posta Yazdır PDF

İstanbul 2. Amatör Küme’de mücadele eden Kemahspor’un yeni seçilen yönetimi takımı 1. Amatör’e çıkarmayı hedeflediklerini söylediler.

İstanbul Kemahspor’un yeni göreve gelen yönetimi, Zeytinburnu Sur Restaurant’ta  basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal, Kemahspor Başkanı Hüseyin Çakmaktaş ve yönetim kurulu üyeleri ile basın mensupları katıldı.

Çakmaktaş; 'Bayrağı yere düşürmeyeceğiz'
Toplantıda kounuşan Kemahspor Başkanı Hüseyin Çakmaktaş, yönetime talipli çıkmadığı için bu görevi üstlendiklerini söyledi.
Kemahspor için yola çıktıklarını belirten Başkan Çakmaktaş, “Kemahspor, Kemah’ın bir parçası. Biz bu parçanın bayrağını yere düşürmeden taşıyacağız. ” dedi.

Hedaf 1. Amatör Küme

Kendilerinde önce kulübü yönetenlere de teşekkür eden Hüseyin Çakmaktaş,  Kemahspor’un bütçesini oluşturarak liglerde sürekli yer almasını sağlayacaklarını da ifade etti.

Kemahspor Başkanı Hüseyin Çakmaktaş, İstanbul 2. Amatör Küme’de mücadele eden Kemahspor’u, 1. Amatör Küme’ye taşımayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

Kemah 33 yıldır dillerde
Kemahspor yönetimi tarafından onursal başkan ilan edilen, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal, Kemah’ın düzenlediği futbol turnuvası ile 33 yıldır adından söz ettirdiğini söyledi.

Genel Müdür Birdal, Kemahlının kendini kabul ettirdiğini ve bu kaybetmemesi gerektiğine de dikkat çekti.

Sporun bir vesile olduğunu belirten Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal, “asıl olan insanları biraraya toplamak. Birlik ve beraberliği pekiştirmek için ise spor amaç edinilmiştir.  Bende burada üzerime düşen görevi yerine getireceğim” şeklinde konuştu.

Öte yandan İstanbul 2. Amatör Küme’de mücadele eden Kemahspor’un, Şubat ayında ligin başlamasıyla maçlara çıkacağı belirtildi.