17. 10. 2019

Kemah'ta bakır işleme kursu açıldı

e-Posta Yazdır PDF

Kemah'da Bakır İşlemeciliği kursu açıldı. Kemah ilçesini Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği tarafından hazırlanan ve Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında finanse edilen "El Emeği Göz Nuru" projesi ile genç nüfus potansiyeline Bozoğlak ve Mermerli Köylerinde yetişkin 40 erkek ve kadına, iş oluşturacak 264 saatlik bakır işlemeciliği kursu açıldı.

Son Güncelleme: Pazartesi, 19 Mart 2012 14:00 Devamını oku...

Refahiye’de okullar masaya yatırıldı

e-Posta Yazdır PDF

Refahiye’de eğitim kurumlarının aile birlik başkanları, ilçe milli eğitim müdürlüğünün organizasyonunda Kaymakam Yusuf Karaloğlu ile bir araya geldi.

Son Güncelleme: Pazar, 11 Mart 2012 20:24 Devamını oku...

Aşağıumutlulular hasret giderdi

e-Posta Yazdır PDF

Kemaliye Aşağıumutlu Köyü İmar ve Kalkındırma Derneği’nin geleneksel olarak her yıl organize ettiği ‘Gurbette sılayı anma gecesi’ İstanbul Eyüp’te bulunan Beyazgül Düğün Salonu’nda yapıldı.

Son Güncelleme: Cumartesi, 10 Mart 2012 18:34 Devamını oku...

Kaymakam Ongu köyleri geziyor

e-Posta Yazdır PDF

Kemah Kaymakamı Hasan Ongu, ilçeye bağlı köyleri gezerek, incelemelerde bulunuyor. Kaymakam Ongu,  beraberinde daire amirleri ile birlikte Bozoğlak, Kardere ve Çiğdemli Köylerini ziyaret etti.

Son Güncelleme: Çarşamba, 04 Ocak 2012 23:32 Devamını oku...

Teknecik Derneği’nde nöbet değişimi

e-Posta Yazdır PDF

Teknecik Köyü Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği’nin İstanbul Yenibosna’da yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda başkanlığa Fazıl Kalyoncu seçildi.

Son Güncelleme: Çarşamba, 04 Ocak 2012 23:27 Devamını oku...

Sayfa 7 / 16